ODKUP
ODSZKODOWAŃ
Jesteś osobą poszkodowaną w zdarzeniu komunikacyjnym?
Zdarzenie to miało miejsce w przeciągu ostatnich 3 lat?
Twoje odszkodowanie z polisy OC sprawcy zostało wypłacone na podstawie kosztorysu sporządzonego przez zakład ubezpieczeń?
Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Odkup odszkodowania to najprostszy i najszybszy sposób, byś otrzymał dodatkowe środki z OC po wypadku. Bez ryzyka przegranego procesu sądowego, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów i zaangażowania czasu otrzymujesz dodatkowe pieniądze do wykorzystania w dowolnym celu. W większości sytuacji firmy ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowania i przyznają minimum tego co się należy, licząc na bierną postawę ze strony klienta.

DOPŁATĘ DO ODSZKODOWANIA MOŻESZ OTRZYMAĆ:

  jeśli Twoja sprawa nie jest starsza niż 3 lata,
  pomimo faktu naprawy auta,
  nawet wtedy, gdy auto zostało już sprzedane,
  pomimo wypłaty odszkodowania,
  nawet jeśli zgubiłeś dokumentację szkody (ubezpieczyciel ma obowiązek udostępnić Ci taką dokumentację).Odsprzedając nam prawa do zaniżonej części odszkodowania, natychmiast wypłacimy Ci ustaloną kwotę. Nasza dopłata w żaden sposób nie wpływa na Twoją umowę polisy, ani na odszkodowanie, które już zostało Tobie przyznane. Wypłacone przez nas pieniądze są Twoje bez względu na końcowy wynik naszych działań. To my ponosimy ryzyko.

Wycena odszkodowania jest zupełnie darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Prześlij kosztorys i decyzję o wysokości przyznanego odszkodowania. Po przeanalizowaniu dokumentów przez rzeczoznawcę składamy konkretną propozycję finansową. Jeżeli nasza propozycja będzie dla Ciebie satysfakcjonująca prześlemy Ci umowę, a pieniądze otrzymasz przelewem
Masz pytania zadzwoń: 510 112 112
Wyślij nam Swoją sprawę i przekonaj się sam!