AUTA ZASTĘPCZE
Z OC SPRAWCY
Miałeś wypadek?
Twój samochód uległ kolizji i trzeba go odstawić do warsztatu?
Zostałeś bez auta?
Nie masz czym dojechać do pracy czy zawieźć dzieci do szkoły?
Twój pojazd to Twoje narzędzie pracy?

Jeżeli Twój pojazd uległ uszkodzeniu nie z Twojej winy, masz prawo do samochodu zastępczego na czas niedostępności swojego pojazdu. Właśnie w takim przypadku z pomocą przychodzi firma ARTIST, która świadczy tą usługę w sposób bezgotówkowy (w oparciu o cesję wierzytelności) – klient nie ponosi żadnych kosztów z tytułu wynajmu.

Okres na jaki można otrzymać od naszej firmy samochód zastępczy, uzależniony jest od kwalifikacji szkody. W przypadku stwierdzenia przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe szkody całkowitej samochód zostanie udostępniony do momentu zakończenia procesu likwidacji szkody czyli wypłaty odszkodowania, natomiast w sytuacji szkody częściowej na okres do zakończenia naprawy uszkodzonego samochodu.

Załatwimy wszystko za Ciebie. Sami rozliczymy się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Całą procedurę zwrotu kosztów za wynajem bierzemy na siebie. Poszkodowany klient podpisuje jedynie stosowne dokumenty i może odebrać auto zastępcze. W celu podwyższenia jakości naszych usług, podejmujemy stałą współpracę z kancelarią adwokacką. Bezpłatna, czyli bezgotówkowa forma wynajmu rozliczana jest pomiędzy naszą wypożyczalnią i zakładem ubezpieczeń, po podpisaniu cesji wierzytelności w zakresie wynajmu pojazdu zastępczego.

Warunki, które należy spełnić aby otrzymać od nas auto zastępcze:

  być poszkodowanym (dokumentem potwierdzającym jest oświadczenie sprawcy lub notatka policyjna),
  znać dane sprawcy oraz jego nr polisy,
  zgłosić szkodę do ubezpieczyciela (w razie potrzeby zrobimy to za Ciebie),
  posiadać ważne prawo jazdy i dowód osobisty.


Zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego pojazd zastępczy przysługuje każdemu poszkodowanemu w kolizji czy wypadku drogowym, bez względu na to do jakich celów pojazd był używany: „Towarzystwa Ubezpieczeniowe muszą zwrócić poszkodowanemu koszty wynajęcia pojazdu zastępczego, także w sytuacji, gdy korzystał on ze swojego uszkodzonego auta tylko w celach prywatnych – uznał Sąd Najwyższy. Podstawą prawną wynajmu zastępczego środka transportowego jest art. 34 ust. 1 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych oraz art. 361, 363, 415 Kodeksu cywilnego."

Co nas wyróżnia:

  Bezgotówkowa forma rozliczenia wynajmu.
  Brak kaucji.
  Brak limitu kilometrów.
  Możliwość podróżowania po Europie bez dodatkowych opłat.
  Pełny pakiet ubezpieczeń.
  Szeroka gama dostępnych samochodów.
  Szybkie dostarczenie pojazdu pod wskazany adres.
  Całodobowa pomoc assistance.
  Pomoc w likwidacji szkody.
Zadzwoń: 510 112 112